„Nie sztuka się buntować przeciwko światu – przeciwko deszczowi, kiedy leje, i słońcu, kiedy praży. Sztuka buntować się przeciwko swoim ograniczeniom w imię przekroczenia własnych granic” Ks. J.Tischner

wtorek, 10 lipca 2012

Bardzo zmęczona i bardzo szczęśliwa...

To był bardzo intensywny tydzień, w którym musiałam podjąć wiele ważnych decyzji. Dowiedziałam się jakie wyszły wyniki z moich badań:

PET wnioski - w badaniu PET/TK nie uwidoczniono ognisk nowotworowych od podstawy czaszki do połowy ud. Nie stwierdza się patologicznego wychwytu FDG mogącego odpowiadać lokalizacji choroby nowotworowej, ze szczególnym uwzględnieniem miąższu wątroby.

Rezonans Magnetyczny wnioski - obraz zmiany ogniskowej w wątrobie niejednoznaczny, ocenę utrudniają niewielkie wymiary zmiany. Obraz dyfuzyjny budzi podejrzenie charakteru przerzutowego zmiany, do rozważenia wczesna kontrola porównawcza z oceną ewentualnej dynamiki wzrostu zmiany.

Mając tak różne wyniki badań, moja Doktór postanowiła powtórzyć badanie rezonansu za pół roku. Jeśli wynik pokaże zmianę zwiększającą swoje rozmiary, wtedy będziemy się martwić, to znaczy działać :)
Jak na razie cieszę się każdą sekundą swojego życia, tym bardziej, że dzięki podjętej trudnej decyzji, zrobiłam krok w przód, wiadomo przecież, że nic nie dzieje się bez przyczyny :) 

UŚMIECH NA TWARZ I DO PRZODU !!!